Fly Niki ukončila provoz
14.12.2017

Fly Niki ukončila provoz

O této nabídce

K 13. prosince 2017 ukončila provoz další aerolinka, Fly Niki, patřící pod již zkrachovalý Air Berlin. Po jejím krachu se předpokládalo, že Fly Niki převezme Lufthansa, nicméně po nesouhlasu evropských institucí dala od nákupu ruce pryč a to byl pro aerolinku hřebíček do rakve.

S Fly Niki jsme se mohli setkat hlavně na letišti ve Vídni, kde měla hlavní bázi. Létala s třiceti letadly převážně do Španělska, Portugalska a do Severní Afriky. Rovněž jsme o ní také mohli slyšet, kdy chtěla létat nejkratší mezinárodní let na světě, mezi Vídní a Bratislavou. Nakonec se lety ale neuskutečnily.

Mám zakoupené letenky s Fly Niki, co mám dělat?

Pokud máte zakoupené letenky s Fly Niki, je možné požádat aerolinku o storno platební transakce (charge back). Chvilku to sice bude trvat, peníze ale dostanete zpět.

Peníze nedostanete zpět pouze v případě, že jste platili jinou platební metodou (převodem, hotově) a nemáte uzavřené pojištění proti krachu dopravce.

V případě, že jste měli zakoupenou dovolenou a lety byly operované s Fly Niki, kontaktujte cestovní kancelář.

Pokud jste zrovna na cestě a nemáte se jak vrátit zpět, vyčkejte, během dne se určitě objeví nabídky konkurenčních aerolinek na záchranné tarify (obvykle za polovinu ceny) zpět do Německa či Rakouska.


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)