Florida v květnu – 9 284 Kč
31.1.2018

Florida v květnu

9284

O této nabídce

Zaleťte si na začátku května na slunnou Floridu, projeďte se vznášedlem v národním parku Everglades a nezapomeňte se vykoupat na jedné z prázdných pláží na Keys, až pojedete kabrioletem na nejjižnější bod USA Key West. Zpáteční letenku na Floridu do Fort Lauderdale (doporučujeme zde klidně i bydlet, za nás klidnější a možná i hezčí, než Miami), pořídíte za 9284 Kč. A kdy? S odletem z Vídně 2. 5. s návratem 15. 5. Rezervuj tenhle termín >>

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: 1 ks kabinového zavazadla do 12 kg v ceně, zavazadlo k dobavení za příplatek 50 EUR/směr.
  • Dostupnost: duben – červen 2018
  • Termíny:

Ubytování

Pokud nepotřebujete bydlet přímo na pláži (stejnak budete mít půjčené auto, kterým tam v klidu dojedete), mrkněte na tenhle pěkný hotel. Nezapomeňte, že v ceně není 12 % DPH.

Víza

Do USA nepotřebujete vízum, ale jen elektronické potvrzení ESTA, které stojí 14 USD. Co je k němu třeba naleznete v našem průvodci.

Půjčení auta

Bez káry si USA prakticky vůbec neužijete, hned po příletu na letišti mějte předem booknuté auto, mrkněte do našeho srovnávače.

Náhled letenky z Vídně do Fort Lauderdale za 9284 Kč

Florida v květnu - 9 284 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)