Florida – Tampa – Delta – 10 447 Kč
26.3.2013

Florida – Tampa – Delta – 10 447 Kč

O této nabídce

Z chladných dnů si odletět na Floridu umožňuje za rozumnou cenu Delta Airlines. Zpáteční letenku z Mnichova do Tampy pořídíte za 10 447 Kč, termínů je dostatek i přes státní svátky 1. a 8. května. Příkladem může být odlet 29. dubna s návratem 9. května. Letenky naleznete v našem vyhledávači letenek. Letenky jsou dostupné do konce června s tím, že je nutné provést rezervaci do 29. března.

K prozkoumání okolí Floridy (Miami či Orlanda) doporučujeme si půjčit přímo na letišti levné vozidlo z naší autopůjčovny.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tampa{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)