Florida – Orlando – Arkefly – 9 282 Kč
14.6.2013

Florida – Orlando – Arkefly – 9 282 Kč

O této nabídce

Lastminute letenky z Amsterdamu do Orlanda nabízí za zajímavou cenu Arkefly. Příkladem může být odlet 17. června s návratem 28. června. Letenky jsou dostupné  na přelomu června a července. Za menší příplatek je též dostupné Miami (například 17. června – 24. června).

Jak se dostat do Amsterdamu?

Do Amsterdamu lítá z Prahy nízkonákladový Easyjet nebo můžete využít spojení Eurolines (2730 Kč/zpáteční jízdenku v promo akci, či 3150 Kč klasický tarif).

Napříč Floridou

Ve správném americkém tripu nesmí chybět půjčené vozidlo, náš porovnávač vám srovná nejlevnější autopůjčovny na letišti ve Sanfordu.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Orlando{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)