Florida na Velikonoce – 9673 Kč
21.2.2016

Florida nejen na Velikonoce

O této nabídce

Na nedělní večer tu máme jeden tip, jak naložit s Velikonocemi. Využijte oba dva státní svátky (pátek a pondělí) a zaleťte si do tepla na Floridu. Zpáteční letenku z Milána (MXP) do Miami (MIA) s kombinací AA a British pořídíte za 9673 Kč. Termínově s odletem 21. března a návratem 29. března – Rezervuj velikonoční termín >>

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Zavazadla v ceně: 23kg k odbavení
  • Dostupné termíny: mimo zmíněný Velikonoční termín se mrkněte do kalendáře na přímé zpáteční lety s American Airlines

[/highlightbg]

Ubytování na Floridě

Na zmiňované datum bychom odjeli mírně na sever do Fort Lauderdale a vzali tento parádní hotel v pěší vzdálenosti od pláže. Ideální samozřejmě bude, pokud pojedete čtyři, potom vás to na 8 nocí vyjde na cca 10700 Kč za celý pobyt za osobu. Nicméně, pokud pojedete dva, volili bychom levnější možnost s bazénem v tomto motelu.

Půjčení auta

Bez auta se v USA téměř nehnete, čili po příletu na letišti v Miami si půjčte automobil a před odletem ho tam pohodlně vraťte, mrkněte na káry do autopůjčovny.

Přískok do Milána

Pokud pojedete ve čtyřech, dojeli bychom to na Velikonoční termín autem, nejlevněji seženete Easyjet z Prahy za 2500 Kč, z Bratislavy Ryanair na vedlejší letiště Bergamo za 2300 Kč.

Itinerář na Floridě

Jak bychom naložili s 8 dny na Floridě? 2 dny bychom se vykoupali v Miami Beach, na jeden den bychom zajeli na malebný Key West, 2 dny relaxovali na pláži ve Fort Lauderdale. Dále bychom jeli na jednodenní výlet lodí na Bahamy, 1 den strávili na pláži Fort Myers a cestou navštívili národní park Everglades a konečně na jeden den bychom zajeli na slavný Mys Canaveral. 🙂

Víza

Víza nejsou do USA za turistickým účelem potřeba, potřebujete ale biometrický pas a ESTu, kterou si vyřídít za pár minut on-line pod tímto odkazem za 14 USD.

Florida na Velikonoce - 9673 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)