Florida – Miami – Alitalia – 9475 Kč
10.11.2013

Florida – Miami – Alitalia – 9475 Kč

O této nabídce

Po dlouhé době se nám ozývá slavná Alitalia s levnými tarify do Miami. Zpáteční letenku z Krakowa do Miami s návratem do Tel Avivu (možno cestu ukončit v Římě) pořídíte za 9475 Kč. Příkladem může být odlet 17. února s návratem 27. února. Letenky hledejte v tomto vyhledávači, nezapomeňte dát druh letenky Jiná a Preferovaná společnost Alitalia.

Letenky jsou dostupné do 31. března, maximální doba pobytu 3 měsíce, nákup do 29. listopadu.

POZOR! Pokud budete chtít cestu zpět ukončit v Římě, může dojít ke komplikacím s odbavenými zavazadly (nebudou vám je chtít vydat), proto doporučujeme cestovat pouze s kabinovým zavazadlem.

Ubytování v Miami

Úplně nejlevněji seženete ubytování v Miami, pokud pocestujete čtyři, mrkněte na hotely. O trochu levnější ubytování pořídíte ve Fort Lauderdale.

Půjčení automobilu

Nejpohodlnějším způsobem cestování po Floridě je pomocí půjčeného automobilu, v tomto porovnávači vychází na příkladové datum na 522 Kč/den. Neměli jste ještě půjčené auto? Přečtěte si náš návod.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Miami{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)