Florida – Miami – 9520 Kč
12.5.2018

Florida - Miami

9520

O této nabídce

Prodlužte si léto a vyrazte na přelomu října a listopadu na Floridu. Nezůstávejte jen v Miami, po příletu si půjčte káru a zajeďte se podívat do Kennedyho vesmírného centra nebo až na nejjižnější bod USA Key West. Do Miami se dostanete za parádních 9520 Kč, např. 30. 10. – 13. 11.  s rychlými přestupy. Rezervuj tento termín >>

Před odletem se stavte v Rossu nebo v Premium Outlets na nákupy, v ceně letenky je 23 kg zavazadlo k odbavení.

Ubytování

Ve větších městech na Floridě jako je Miami, Orlando či Tampa se kromě klasického Bookingu mrkněte také na AirBnB. Prvních pár nocí se ubytujte kousek od pláže přímo na Miami Beach v tomhle hotelu.

Víza

Nezapomeňte, že pro vstup na území Spojených států amerických musíte disponovat elektronickou registrací ESTA. Tu si vyřídíte online během pár minut a zaplatíte za ni poplatek 14 USD. Jak ji rychle proklikat se dozvíte na těchto stránkách.

Náhled letenky z Vídně do Miami za 9520 Kč 

Florida - Miami - 9520 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)