Florida – Miami – 11 688 Kč
23.9.2015

Florida v zimě

O této nabídce

Zaletět si během zimy na Floridu, navštívit Key West, Miami Beach, Fort Lauderdale, aligátoří farmu či my Canaveral můžete díky slušným letenkám z Vídně (VIE). Zpáteční letenku do Miami (MIA) pořídíte za 11803 Kč například na termín 16. února s návratem 23. února. Rezervuj příklad >>

[highlightbg /]

[singlepic id=716 w=576 h=432 float=center]

Víza

Pro vstup do USA potřebujete biometrický pas a mít požádáno o tzv. ESTA.  To můžete nejlevněji za 14 USD prostřednictvím těchto stránek . Zvládnete to během pár minut.

Ubytování

Můžete bydlet přímo v Miami Beach, Alternativně můžete zvolit pěknou lokalitu Fort Lauderdale, která je levnější. Osobní a velmi dobrou zkušenost máme s tímto hotelem v dobrém poměru cena/výkon přímo na pláži s možností parkování zdarma. Hotely si také můžete porovnat přes agregátor Trivago.

Autopůjčovna

Na cestě po pobřeží USA určitě doporučujeme si aspoň na pár dní půjčit auto. Nejlevnější nabídky všech půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)