Florida – Miami – 11 240 Kč
29.6.2016

Florida - Miami

O této nabídce

Užijte si září na Floridě a vyrazte na Miami Beach, zajeďte na vznášedla do národního parku Everglades a koupejte se cestou na Key West na jednom z Keys. Letenky Vídně do Miami pořídíte za 11 240 Kč. Rezervuj tenhle příklad >>

Za tuhle cenu cestou tam strávíte den v Londýně a den v Torontu, pokud chcete letět co nejpohodlněji, vyberte variantu o 502 Kč dražší přes Madrid, kde jsou tam i zpět hodinové přestupy.

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Zavazadla v ceně: 23 kg k odbavení
  • Dostupné termíny: odlety mezi 31. srpnem a 25. říjnem 25. října

[/highlightbg]

Ubytování na Floridě

Můžete bydlet přímo v Miami Beach, problém ovšem nastává s parkováním, které je tam problematické, proto doporučujeme  pěknou lokalitu Fort Lauderdale, která je levnější a zároveň je to tam s parkováním jednodušší. Osobní a velmi dobrou zkušenost máme s tímto hotelem v dobrém poměru cena/výkon přímo na pláži s možností parkování zdarma. Hotely si také můžete porovnat přes agregátor Trivago.

Víza

Pro vstup do USA potřebujete platný biometrický pas a mít požádáno o tzv. ESTA.  To můžete nejlevněji za 14 USD prostřednictvím těchto stránek 

Autopůjčovna

Bez auta se na Floridě neobejdete, pokud tedy nezůstanete jen na pláži v Miami Beach. Nejlevnější nabídky všech půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled ceny letenky za 11 240 Kč

Florida - Miami - 11 240 Kč

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)