Florida – Miami – 10 935 Kč
9.10.2016

Florida během zimy

O této nabídce

Na slunnou Floridu se můžete vydat s Air Berlin. Zpáteční letenku z Vídně do Miami pořídíte za 10 935 Kč. Termínů je spousty, třeba před Vánoci s odletem 4. prosince s návratem 13. prosince Rezervuj příklad >>

  • Rezervujte: nejlevněji přes AirBerlin.com (platba PayPalem), pokud budete platit jakkoliv jinak, mrkněte na náš vyhledávač
  • Zavazadla v ceně: 23kg k odbavení
  • Dostupnost: od 11. ledna do 13. března a dále od 26. října do 16. prosince 2017

Ubytování v Miami

Můžete bydlet přímo v Miami Beach, problém ovšem nastává s parkováním, které je tam problematické, proto doporučujeme  pěknou lokalitu Fort Lauderdale, která je levnější a zároveň je to tam s parkováním jednodušší. Hotely si také můžete porovnat přes agregátor Trivago.

Víza

Pro vstup do USA potřebujete platný biometrický pas a mít požádáno o tzv. ESTA.  Mrkněte na náš návod, co k tomu potřebujete.

Autopůjčovna

Bez auta se na Floridě neobejdete, pokud tedy nezůstanete jen na pláži v Miami Beach. Nejlevnější nabídky všech půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky za 10935 Kč

Florida - Miami - 10 935 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)