Florida – Fort Lauderdale – 10 975 Kč
12.2.2016

Florida - Fort Lauderdale z Prahy

O této nabídce

Vydat se během září či října na slunnou Floridu můžete pohodlně s nízkonákladovým Norwegianem. Zpáteční letenku z Prahy (PRG) s rychlými přestupy v Oslu do Fort Lauderdale (FLL) pořídíte už za 3926 NOK neboli 10975 Kč. Příkladem může být odlet 2. září s návratem 10. září.

[highlightbg]

  • Rezervace: nejlevněji na stránce Norwegian
  • Zavazadla: v ceně 10kg kabinové o rozměrech 55 x 40 x 23 cm (pokud budete chtít zavazadlo k odbavení, přikupte si ho za 2012 Kč)
  • Dostupné termíny: září a říjen 2016

[/highlightbg]

Ubytování na Floridě

Přímo ve Fort Lauderdale bychom brali ubytování  v tomto jednoduchém hotelu.  Pokud vás bude cestovat více, mrkněte na Sea Garden Resort, který je 3 minuty od pláže.

Víza

Víza nejsou do USA za turistickým účelem potřeba, potřebujete ale biometrický pas a ESTu, kterou si vyřídít za pár minut on-line pod tímto odkazem za 14 USD. Pozor! Pokud jste v posledních pěti letech navštívili některou z pro USA kritických destinací typu Sýrie, Írán či Irák, musíte mít nově vízum.

[singlepic id=888 w=576 h=432 float=center]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)