First class na Vánoce do Karibiku za 18 176 Kč!
27.8.2015

First class na Vánoce do Karibiku za 18 176 Kč!

O této nabídce

Průběh:

1.9. Aktualizace – Celou věc jsme dnes konzultovali s několika právníky a na první pohled to vypadá, že v případě podání žaloby je velká šance domoci se obnovení letenky. Zítra budeme mít navíc schůzku s jedním s předních českých právníků, který se danou oblastí zabývá, abychom si naše předběžné závěry potvrdili. Dále jsme se rozhodli, že v rámci maximilazace šance na úspěch podáme hromadnou předžalobní výzvu prostřednictvím jedné z pražských advokátních kanceláří a v případě neuznání budeme koordinovat i další právní kroky (podání žaloby). Více informací se dočtete ve speciálně vytvořené skupině na facebooku „First Class letenky s British Airways„, na jejíž správě se podílíme.

31. 8. Aktualizace – American Airlines dnes zrušily poslední potvrzené letenky ve First class. Řešíme to společně se Student Agency a s právníky, jaké další kroky budou nejlepší, prosím o strpení, budeme Vás brzy informovat zde i na facebooku a Twitteru. 🙂

29. 8. Aktualizace – Vzhledem k tomu, že se k nám dostal velice zajímavý názor, podle kterého v tomto případě aerolinka nemá právo letenku zrušit, budeme celou situaci konzultovat s právníkem a dáme vám vědět o výsledku našeho zkoumání.

28. 8. Aktualizace – letenky zrušeny, tentokrát to nevyšlo, takže vrátí zpět peníze. Nicméně, cena to byla za zpáteční letenku adekvátní, takže kdo by si chtěl stěžovat, může vyplnit tento formulář.

18:11 Aktualizace – Tarif je již opraven, nyní čekáme na vyjádření aerolinky, jestli letenky uzná, či ne.

16:07 Aktualizace – Rezervujte přes: Kalendář dostupných termínů

British Airways se opět ustřelili v tarifech! Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Cancúnu (CUN) či do Mexico City (MEX) pořídíte už za 18176 Kč!

Jedná se o zřejmě o skvělou akci nebo o chybu. Za žádných okolních nikam nevolejte a letenky uhraďte platební kartou. Vyčkejte několik dní, jestli aerolinka letenky uzná. 🙂

[singlepic id=666 w=576 h=432 float=center]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači, nezapomeňte změnit třídu na First
  • Dostupné termíny: jakékoliv včetně Vánoc a Nového roku, do června 2016

guest
189 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)