First class na Vánoce do Karibiku za 18 176 Kč!
27.8.2015

First class na Vánoce do Karibiku za 18 176 Kč!

O této nabídce

Průběh:

1.9. Aktualizace – Celou věc jsme dnes konzultovali s několika právníky a na první pohled to vypadá, že v případě podání žaloby je velká šance domoci se obnovení letenky. Zítra budeme mít navíc schůzku s jedním s předních českých právníků, který se danou oblastí zabývá, abychom si naše předběžné závěry potvrdili. Dále jsme se rozhodli, že v rámci maximilazace šance na úspěch podáme hromadnou předžalobní výzvu prostřednictvím jedné z pražských advokátních kanceláří a v případě neuznání budeme koordinovat i další právní kroky (podání žaloby). Více informací se dočtete ve speciálně vytvořené skupině na facebooku „First Class letenky s British Airways„, na jejíž správě se podílíme.

31. 8. Aktualizace – American Airlines dnes zrušily poslední potvrzené letenky ve First class. Řešíme to společně se Student Agency a s právníky, jaké další kroky budou nejlepší, prosím o strpení, budeme Vás brzy informovat zde i na facebooku a Twitteru. 🙂

29. 8. Aktualizace – Vzhledem k tomu, že se k nám dostal velice zajímavý názor, podle kterého v tomto případě aerolinka nemá právo letenku zrušit, budeme celou situaci konzultovat s právníkem a dáme vám vědět o výsledku našeho zkoumání.

28. 8. Aktualizace – letenky zrušeny, tentokrát to nevyšlo, takže vrátí zpět peníze. Nicméně, cena to byla za zpáteční letenku adekvátní, takže kdo by si chtěl stěžovat, může vyplnit tento formulář.

18:11 Aktualizace – Tarif je již opraven, nyní čekáme na vyjádření aerolinky, jestli letenky uzná, či ne.

16:07 Aktualizace – Rezervujte přes: Kalendář dostupných termínů

British Airways se opět ustřelili v tarifech! Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Cancúnu (CUN) či do Mexico City (MEX) pořídíte už za 18176 Kč!

Jedná se o zřejmě o skvělou akci nebo o chybu. Za žádných okolních nikam nevolejte a letenky uhraďte platební kartou. Vyčkejte několik dní, jestli aerolinka letenky uzná. 🙂

[singlepic id=666 w=576 h=432 float=center]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači, nezapomeňte změnit třídu na First
  • Dostupné termíny: jakékoliv včetně Vánoc a Nového roku, do června 2016

Subscribe
Upozornit na
guest
189 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)