Finsko – Turku – Wizzair – 996 Kč
28.5.2013

Finsko – Turku – Wizzair – 996 Kč

O této nabídce

Ačkoliv Finsko není pro low-cost aerolinky zatím země zaslíbená, přesto se tam můžete podívat z Budapešti na prodloužený víkend za 996 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 21. června s návratem 24. června.  Na letenku dosáhnete, pokud jste u Wizzairu členy Discount klubu. Pokud členy nejste, zaplatíte o cca 300 kč více.

O letních prázdninách

Během července se dostanete na rozumných 1084 Kč (resp. 1600 Kč) na termín 15. 7. – 19. 7.

Tip na platbu letenek

Vlastníte-li platební kartu s dobrými kurzy, doporučujeme to nechat v HUFech a nepřevádět částku na české koruny, vyjde vás to levněji.

Ubytování v Turku

„Levné“ (raději v úvozovkách, jelikož Finsko je velmi drahá země) a jednoduché ubytování nedaleko od centra pořídíte v tomto Hostelu za 699 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Turku{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)