Filipíny z Prahy za 10 987 Kč
7.11.2019

Filipíny z Prahy

10 987

O této nabídce

Čas od času se vyskytnou akční letenky na Filipíny kolem 11 tisíc s odletem z Mnichova či Vídně, odlet z Prahy za totožnou cenu je ovšem spíše rarita a všichni nadšenci, kteří se aktuální nabídkou Xiamen Airlines ve spolupráci s nizozemskou KLM nechají zlákat, udělají velmi dobrý „kauf“. Jediným vroubkem na těchto tarifech jsou snad jen dva přestupy, které na každého cestovatele čekají v obou směrech. Při delším přestupu v Xiamenu můžete čas využít na prohlídku města. V ceně je jedno odbavené zavazadlo, což je pro mnoho cestovatelů přidanou hodnotou. Rezervujte Filipíny z Prahy za 10 987 Kč např. 27. 11. – 10. 12.

Filipíny jsou srdcovka. Přes sedm tisíc ostrůvku rozesetých po křišťálově čistých vodách Tichého oceánu, zarostlých hustými deštnými lesy a lemovaných sluncem políbenými plážemi, obývají snad ti nejusměvavější lidé světa. Sedněte do barevného jeepney a poznávejte okolí, nebo se vydejte vstříc dálkám na bambusové loďce. Šnorchlujte s králi tamních vod – obřími žraloky velrybími a potápějte se jejich korálovým královstvím. Zdolejte úchvatný vulkán Mayon (2 462 m. n. m.), pokud teda zrovna nesoptí, navštivte burácející vodopády Tumalog Falls a dechberoucí rýžové terasy Banaue nebo se položte se slaďoučkým kokosem na bílé písky El Nida. Tak co, vydáte se na tuto dobrodružnou cestu?

Ubytování

Po příletu do Manily bychom se ubytovali v jednoduchém hotelu Hop Inn Ermita za 454 Kč / os. / noc nebo ve tříhvězdě La Corona se snídaní v ceně za 606 Kč / os. / noc.

Víza

Na přestup v Číně díky tranzitním vízům nic platit nemusíte a na Filipínách si turisti víza obstarávat nemusí taktéž, pakliže jejich pobyt nepřekročí hranici třiceti dní.

Náhled letenky z Prahy na Filipíny za 10 987 Kč

Filipíny z Prahy za 10 987 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)