Filipíny z Prahy – 10874 Kč
7.5.2017

Filipíny z Prahy

O této nabídce

China Southern stále nabízí na podzim a zimu akční letenky z Prahy do filipínské Manily. Poleťte za nádhernými plážemi na profláklé Boracay či si odpočiňte v El Nidu –  odletět můžete třeba 25. řína a vrátit se můžete 7. listopadu za 10 874 Kč  Rezervuj tenhle příklad >>

  • Rezervujte: v našem vyhledávači (nezapomeňte zadat preferovanou společnost China Southern)
  • Zavazadla: 23kg k odbavení v ceně letenky
  • Dostupnost: podzim 2017 (mělo by to být tedy do 31. prosince, ale nejvíce termínů je v říjnu a v listopadu)
  • Další termíny:

TIP: U některých kombinací je delší čekání v Číně v Guangzhou – můžete využít pro prohlídku města, tranzitní vízum obdržíte po příletu zdarma.

Ubytování

Na Filipínách doporučujeme na první dva tři dny si booknout ubytko dopředu přes Agodu nebo Booking a pak další si ho na místě usmlouvat.

Kam dál z Manily?

Můžete jet autobusem na Severní Luzon kde jsou rýžové terasy, parádní vodopády nebo si bookněte přípoj s Cebupacific či AirAsia na Palawan, kde se nachází podzemní řeka a El Nido.

Náhled letenky z Prahy do Manily za 10874 Kč

Filipíny z Prahy - 10874 Kč

guest
20 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Zuzka

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Koupili jsme letenky Praha-Manila, přes Paříž a Kanton, v Kantonu máme na přestup jen 1.5 hodiny, jak je to tam s přestupem? S delším přestupem v našem terminu tam bohužel nic nebylo. Zavazadla by měli v rámci jedné letenky odbavít až do Manily, že ano? Moc prosím za radu. Děkuji.

Zuzka

Moc Vám děkuju. Měli jsme trochu obavy, s té krátké doby na přestup v Kantonu. Můžu se ještě zeptat, v případě zpoždění z Paříže čeká letadlo nebo budeme muset využít další let?

Zuzka

Tak to už je snad vše 🙂 Moc díky, za rady. 🙂 Mějte se hezky.

Lenka

Neco levného od 23-25.12 – 8.1. by nebylo prosím ?

Lenka

Moc děkuji .
Koukneme .
Má cenu ještě chvilku čekat nebo už ne ?

Lenka

Právě že už teď nemůžu sehnat z Prahy levněji než za 19000 a trochu mám strach z těch zprostředkovatelů jako je gotogate, airtickets . tripsta apod . A není mi jasné jestli u nich ten let celkový je na jedné letence nebo se musíme všude odbavovat znovu

Lenka

Moc díky už jsme konecne koupili

Radka

Jsou tam ještě nějaké termíny v září s návratem nejpozději 3.11.? :/

Radka

jo já se spletla, potřebovala bych to do 3.10.

Jakub

Škoda že Tripsta chce číslo pasu jelikož jsme to chtěli jako svatební cestu a manželce stejně končí teď v červnu starý pas tak to nejde a přes web China southern to je dražší o hodně protože to jde koupit jen v librách a ne juanech

Petr

Tak tam napište číslo starého pasu nebo si nějaké vymyslete, jde to kdykoliv změnit, nejpozději na check-in.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)