Filipíny z Mnichova za 11 790 Kč
9.4.2019

Filipíny z Mnichova

11 790

O této nabídce

Léto máte už naplánované a teď přemýšlíte, co na podzim nebo v zimě? Co takhle si zaletět na souostroví Filipíny. Letenky z Mnichova do hlavního města Filipín Manily vás v období od října do prosince vyjdou na 11 790 Kč. V ceně máte již 2 odbavená zavazadla. Během obou cest je delší přestup v Pekingu (kolem 15 hodin), ale vychází většinou přes den, tudíž obě zastávky můžete využít k denní návštěvě tohoto fascinujícího města.

Filipíny nejspíš nejsou první zemí, co tě napadne, když se mluví o krásách jihovýchodní Asie. A přesto jsou jednou z těch nejnádhernějších. Písek nekonečných pláží je tam jemný a doběla vyšisovaný, západy slunce božské a místní upřímně vřelí, vždy s širokým úsměvem na tváři. Každý z ostrovů je naprosto jedinečný, Bohol dává na odiv svou krajinu kulatých Čokoládových kopců a podzemní řeka skrytá pod půdou Palawanu ti naprosto vyrazí dech. Nesmírně půvabná rýžová pole se rozlévají po stráních Banaue na Luzonu a vody ostrova Busuanga vábí k potápění.

Velice pěkně vychází termín například od 5. 11. – 16. 11. Tento termín můžete rezervovat zde >>

Ubytování

Jako ve většině ostatních asijských zemích, doporučujeme hledat ubytování na Agodě – asijské verze bookingu. I přes AirBnB si zde najdete nějaké pěkné ubytko. Když už byste si nevěděli rady, zkuste i starý známý Booking.Asi bychom se moc dlouho v Manile nezdržovali, není to nějaké krásné město. Ale na přespání, aklimatizaci a přípravu na další dny to stačí. V Manile vám můžeme doporučit ZEN Rooms San Juan Quezon, kde za dvoulůžkový pokoj zaplatíte 320 Kč/osobu a nebo RedDoorz Plus za 250 Kč/osobu.

Víza

Na Filipíny si nepotřebujete zařizovat žádné vízum, pokud zde neplánujete zůstat déle jak 30 dní. Stačí pouze cestovní pas platný ještě 6 měsíců po návratu a zpáteční letenka.

Jak do Mnichova

Do Mnichova můžete vyrazit vlastním autem. Určitě se to vyplatí, pokud vás pojede víc. Pokud přeci jen ale preferujete veřejnou dopravu, a nebo jedete sami, tak doporučujeme využít jednu z autobusových společností – LeoexpressFlixbusRegiojet.

 

Náhled letenky z Mnichova na Filipíny za 11 790 Kč

Filipíny z Mnichova za 11 790 Kč


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)