Filipíny z Mnichova za 11 376 Kč
16.7.2018

Filipíny z Mnichova

11376

O této nabídce

Zaleťte si na konci roku na Filipíny a užijte si dovču „jaksepatří“! Letět můžete z Mnichova do Manily se společností Kuwait Airways za 11 376 Kč. Tyto ceny platí od října, kdy na Filipínách končí období deštů a začíná ta správná slunná dovolená. Vyrazte na Palawan do krasové oblasti El Nido nebo Sabang, navštivte také severní Luzon a jeho staré rýžové terasy Banauem, Batadu atd. A nebo můžete vyrazit třeba na ostrov Busuanga za bohatým podmořským světem (nemáme na mysli jen rybičky a korály, ale potápět se můžete i k několika japonským vrakům z 2 světové války – i to je zážitek)!

Přelety mezi ostrovy vás taky nebudou stát majlant, společnosti jako Cebu Pacific Air nebo Air Asia nabízí letenky za opravdu slušné peníze. 

Příkladový termín 20. 10. – 4. 11. rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo v našem kalendáři  
 • Zavazadla: 2 ks odbaveného zavazadla do 23 kg + 1 ks příručního zavazadla 
 • Dostupnost: říjen – prosinec 2018
 • Termíny:
  • 6. 10. – 21. 10.
  • 20. 10. – 4. 11.
  • 15. 11. – 28. 11.
  • …a další

Ubytování

Ubytování na Filipínách určitě nezruinuje vaší peněženku.
Jako ve většině ostatních asijských zemích, doporučujeme hledat ubytování na Agodě – asijské verze bookingu. I přes AirBnB si zde najdete nějaké pěkné ubytko. Když už byste si nevěděli rady, zkuste i starý známý Booking
Asi bychom se moc dlouho v Manile nezdržovali, není to nějaké krásné město. Ale na přespání, aklimatizaci a přípravu na další dny to stačí. V Manile vám můžeme doporučit ZEN Rooms San Juan Quezon, kde za dvoulůžkový pokoj zaplatíte 320 Kč/osobu a nebo RedDoorz Plus za 250 Kč/osobu. 

Víza

Na Filipíny si nepotřebujete zařizovat žádné vízum, pokud zde neplánujete zůstat déle jak 30 dní. Stačí pouze cestovní pas platný ještě 6 měsíců po návratu a zpáteční letenka. 

Počasí

V říjnu by měla končit na Filipínách deštivá sezóna a mělo by začít období sucha. 

Jak do Mnichova

Do Mnichova můžete vyrazit vlastním autem. Určitě se to vyplatí, pokud vás pojede víc. Pokud přeci jen ale preferujete veřejnou dopravu, a nebo jedete sami, tak dopouručejeme využít jednu z autobusových společností – Leoxpress, Flixbus, Regiojet.

Náhled letenky z Mnichova do Manily za 11 376 Kč

Filipíny z Mnichova za 11 376 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)