Filipíny z Mnichova za 10998 Kč
24.4.2018

Filipíny z Mnichova

10998

O této nabídce

Užij si parádní dovolenou na tropických plážích Palawanu, zaplav si s velrybími žraloky na Cebu a zažij západ slunce na Boholu mezi Čokoládovými horami. Toto a ještě mnohem víc nabízí Filipíny, kam se můžete vypravit na začátku hlavní sezóny s odletem z Mnichova už za skvělých 10.988,- Kč. Za tuto cenu je dostupných spousta termínu od září až do prosince, takže se můžete vyhnout deštivému odbobí, které zde probíhá zhruba do listopadu.

Ubytování

Ubytování na FIlipínách doporučujeme rezervovat na stránkách Agody, kde většinou naleznete širší nabídku za dobré ceny než na konkurenčním bookingu. Vzhledem k tomu, že ubytování na Filipínách je většinou velmi levné, je často právě šíře nabídky rozhodující.

Přelety po Filipínách

Přeletům mezi jednotlivými ostrovy se na Filipínách jistě nevyhnete. Největší nabídku a většinou také nejlepší ceny nabízí společnost Cebu Pacific. Pokud zde nesežete letenku, kterou hledáte, můžete vyzkoušet také Philippine Airlines nebo Air Asia.

Návrh itineráře

Po příletu do Manily můžete přeletět do Tagbilaranu na ostrov Bohol, kde naleznete známé Čokoládové hory a také rezervaci malinkých opiček – nártounů. Odsud přejeďte trajektem do Oslobu, kde si zaplavete s velrybími žraloky. Po náročném programu si odpočiňte pár dní na známé White beach v Moalboalu a poté přejeďte autobusem do Cebu City. Následně můžete z Cebu přeletět na krásný ostrov Palawan, který nabízí nádhernou přírodu, opuštěné pláže, super potápění i populární lodní výlety v El Nidu. V rámci jednoho z nich se můžete přejet na ostrov Coron a odsud se vrátit letadlem zpět do Manily. Celý tento program zvládnete zhruba za 2 týdny. 

Náhled letenky z Mnichova do Manily za 10.998,- Kč 

Filipíny z Mnichova za 10998 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)