Filipíny z Mnichova za 10 987 Kč
27.11.2017

Filipíny z Mnichova

10987

O této nabídce

S velmi slušnou nabídkou letenek na Filipíny se vytasili Saudi Airlines. Zpáteční letenky z bavorského Mnichova jsou dostupné za 10 987 Kč na celou řadu termínů během první poloviny kalendářního roku 2018. Pokud se tedy chcete během naší středoevropské zimy na pár týdnů odpočinout někde v pěkné destinace zalité sluncem, kde o teplé moře nebude nouze, tak neváhejte. Vydejte se na Filipíny třeba v termínu od 26. ledna do 14. února >> REZERVUJ ZDE

Až si prohlédnete hlavní ostrov Luzon, kam přiletíte. Tak každopádně musíte dát šanci i ostrovům ostatním. Za zmínku stojí především Palawan, Cebu či Bohol. Pro vnitrostátní přelety použijte lokální aerolinky Cebu Pacific, Air Asia, Philippine Airlines či Air-Swift.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: 2 ks odbavenýcvh zavazadel á 23 kg + 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: leden – červen 2018
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Ať již budete kdekoliv na Filipínách hledejte nejlepší nabídky ubytování na stránkách Agody, případně můžete využít i osvědčený Booking. 

Po příletu do Manily bychom první noc strávili tam, přestože to není žádné nádherné místo. Ubytko zde, stejně jako na celých Filipínách, seženete velice lacino. Jednoduchý batůžkářský hostel vyjde na 315 Kč/os./noc. Pohodový apartmán v centru města bude stát 589 Kč/os./noc.

Víza

Pro krátkodobé pobyty na Filipínách nepřekračující 30 dnů nepotřebují občané České republiky žádná víza. Vystačíte si s platným cestovním pasem.


Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč.  


Náhled letenky z Mnichova na Filipíny za 10 987 Kč

Filipíny z Mnichova za 10 987 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)