Filipíny z Dubaje za 2 827 Kč
26.8.2019

Filipíny z Dubaje

2 827

O této nabídce

Řadíte-li se mezi cestovatele, kteří dokáží plánovat s dostatečným předstihem a nelpí na vysokém cestovním komfortu, mohla by vás zaujmout aktuální akce filipínské nízkonákladové aerolinky Cebu Pacific. Ta opět po nějakém čase nabízí v několika termínech ultra levné zpáteční letenky z Dubaje do Manily za 2 827 Kč. Jestliže byly Filipíny ve vašem „bucket listu“ pro rok 2020, tak určitě neváhejte a letenky si bookněte „asap“. Dostupných termínů je jen pár a po letenkách se jistě brzy zapráší. S přískokem do Dubaje si zatím hlavu lámat rozhodně nemusíte. Počkejte si na nějakou zajímavou akci v podání Smartwings, případně časem využijte lowcost spojení z Katowic či Budapešti (Wizz Air).

Filipíny nejspíš nejsou první zemí, co tě napadne, když se mluví o krásách jihovýchodní Asie. A přesto jsou jednou z těch nejnádhernějších. Písek nekonečných pláží je tam jemný a doběla vyšisovaný, západy slunce božské a místní upřímně vřelí, vždy s širokým úsměvem na tváři. Každý z ostrovů je naprosto jedinečný, Bohol dává na odiv svou krajinu kulatých Čokoládových kopců a podzemní řeka skrytá pod půdou Palawanu ti naprosto vyrazí dech. Nesmírně půvabná rýžová pole se rozlévají po stráních Banaue na Luzonu, vody ostrova Busuanga vábí k potápění a proslulý Boracay nikdy nespí.

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Cebu Pacific
  • Zavazadla: 1 ks příručního s limitem 7 kg
  • Dostupnost: březen + červen & červenec 2020
  • Příkladové termíny:
    • 6. – 16. 3. za 2 827 Kč
    • 16. – 28. 6. za 2 827 Kč
    • 7. – 20. 7. za 2 827 Kč

Ubytování

Ať už na Filipínách zamíříte kamkoliv, hledejte na bydlo na stránkách Agody, Bookingu či Hotels.

 

Náhled letenky z Dubaje do Manily za 2 827 Kč

Filipíny z Dubaje za 2 827 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)