Filipíny z Dubaje za 2 827 Kč
26.8.2019

Filipíny z Dubaje

2 827

O této nabídce

Řadíte-li se mezi cestovatele, kteří dokáží plánovat s dostatečným předstihem a nelpí na vysokém cestovním komfortu, mohla by vás zaujmout aktuální akce filipínské nízkonákladové aerolinky Cebu Pacific. Ta opět po nějakém čase nabízí v několika termínech ultra levné zpáteční letenky z Dubaje do Manily za 2 827 Kč. Jestliže byly Filipíny ve vašem „bucket listu“ pro rok 2020, tak určitě neváhejte a letenky si bookněte „asap“. Dostupných termínů je jen pár a po letenkách se jistě brzy zapráší. S přískokem do Dubaje si zatím hlavu lámat rozhodně nemusíte. Počkejte si na nějakou zajímavou akci v podání Smartwings, případně časem využijte lowcost spojení z Katowic či Budapešti (Wizz Air).

Filipíny nejspíš nejsou první zemí, co tě napadne, když se mluví o krásách jihovýchodní Asie. A přesto jsou jednou z těch nejnádhernějších. Písek nekonečných pláží je tam jemný a doběla vyšisovaný, západy slunce božské a místní upřímně vřelí, vždy s širokým úsměvem na tváři. Každý z ostrovů je naprosto jedinečný, Bohol dává na odiv svou krajinu kulatých Čokoládových kopců a podzemní řeka skrytá pod půdou Palawanu ti naprosto vyrazí dech. Nesmírně půvabná rýžová pole se rozlévají po stráních Banaue na Luzonu, vody ostrova Busuanga vábí k potápění a proslulý Boracay nikdy nespí.

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Cebu Pacific
  • Zavazadla: 1 ks příručního s limitem 7 kg
  • Dostupnost: březen + červen & červenec 2020
  • Příkladové termíny:
    • 6. – 16. 3. za 2 827 Kč
    • 16. – 28. 6. za 2 827 Kč
    • 7. – 20. 7. za 2 827 Kč

Ubytování

Ať už na Filipínách zamíříte kamkoliv, hledejte na bydlo na stránkách Agody, Bookingu či Hotels.

 

Náhled letenky z Dubaje do Manily za 2 827 Kč

Filipíny z Dubaje za 2 827 Kč

 


guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Petr

Chtěl bych se zeptat, jak se dostanu k letenkám co jsou ukázané jako náhled u tohoto článku. Na stránkách Cebu jsem zadal stejná termín jako je tu u náhledu, ale letenky jsou za podstatně vyšší cenu. Nemám s nákupem letenek moc zkušeností tak nevím jestli už třeba akce neskončila, nebo už je vyprodáno. Předem děkuji za radu.

GeorGo

Dobrý den, letenky jsou již vyprodané, za danou cenu to vydrží obvykle několik hodin či desítek minut. Pak už jsou cenovky vyšší.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)