Filipíny z Dubaje za 1580 Kč
16.4.2017

Filipíny z Dubaje

O této nabídce

Cebu Pacific zase po pár měsících přicházejí se svou dlouho očekávanou akcí a opět pustili do prodeje letenky z Dubaje do Manily (na Filipíny) v hlavní sezóně za 1580 Kč neboli 229 AED. Termínů je zatím dost, ale dá se očekávat že za pár hodin bude vše vyprodané. Pokud se na Filipíny chystáte, levněji se tam určitě nedostanete.

Přípoje z Prahy do Manily doporučujeme zatím nekupovat a počkat na akci FlyDubai nebo Smartwigns na lety z Prahy do Dubaje, nebo na akce Wizzairu z Katowic nebo Budapešti. S Wizzairem bývá možné koupit zpáteční letenku už za 3 tis. Kč, letenky z Prahy se potom pohybují kolem 5 – 6 tis. Kč. Celková cena letenek by tedy neměla přesáhnout 8 tis. kč.

Výhoda toho, že cesta bude rozdělena do 2 letenek je ta, že si můžete naplánovat libovolně dlouhý stopover v Dubaji cestou tam i zpět.

  • Rezervujte: přímo přes stránky Cebu Pacific
  • Zavazadla: v ceně je jen příruční zavazadlo do 7 kg a velikosti 56 x 36 x 23 cm (v praxi ale většinou tolerují i přiměřeně velké krosny a nekontrolují ani hmotnost)
  • Dostupnost: září – listopad 2017, únor – březen – 2018
  • Termíny: zatím je jich spousta, ale budou rychle mizet

Ubytování

Ubytování na Filipínách doporučujete rezervovat přes osvědčenou Agodu. Vychází ve většině případů nejlevněji a výhodou je také to, že máte veškeré ubytování dopředu. Přes booking skoro vždy platíte ubytování až na místě a velmi často berou jen hotovost, což není úplně příjemné.

Filipíny z Dubaje za 1580 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)