Filipíny v létě – 10988 Kč
20.3.2018

Filipíny v létě

10988

O této nabídce

Zatím žádné plány na léto? Nebojíte se tajfunů? Vyrazte do jihovýchodní Asie na Filipíny. S exotickými Kuwait Airways se dostanete z Mnichova do Manily s pohodovým přestupem v Kuvajtu za 10988 Kč. Termínů je dost, třeba ten s odletem  7. července a návratem 22. července Rezervuj prázdninový termín >>

Potom, co si prohlédnete ostrov Luzon, kam přiletíte, nasedněte na Cebu Air Pacific či Air Asia a dejte šanci i jiným ostrovům jako je Palawan, Cebu či Bohol.

TIP: V červnu a červenci je na Filipínách období dešťů. Neznamená to, že bude pršet celý den, nicméně je potřeba s tím kalkulovat při plánování výletů.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: klasické kabinové a 2x 23 kg k odbavení v ceně letenky
  • Dostupnost: červen – červenec 2018
  • Termíny: naleznete v našem kalendáři termínů

Ubytování 

V Manile bychom se moc nezdržovali, není to moc hezké město. První noc bychom ale zůstali tam a přenocovali v tomto slušném apartmánu v centru města.

Jak do Mnichova

Do Mnichova se dostanete v pohodě busem společnsotí Regiojet či Flixbus. Jednosměrná jízdenka vyjde na 380 Kč, pokud budete chtít dojet až na letiště a cestu si nekomplikovat, zaplatíte 590 Kč. 

Náhled letenky z Mnichova přes Kuvajt do Manily za 10 988 Kč

Filipíny v létě - 10988 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)