Filipíny s Air China za 11990 Kč
16.12.2015

Filipíny s Air China

O této nabídce

Air China kromě destinací, o kterých jsme Vás informovali ve včerejším příspěvku, spustily akci také na stále žádanější Filipíny (Manila), kam si nyní můžete zaletět z Budapešti (BUD) s návratem do Vídně (VIE) za pěkných 11990 Kč. Za tuto cenu je nyní dostupných spousta termínů od začátku dubna až do konce června, takže pokud se chcete vykoupat na slavné pláži Boracay, projít se v Čokoládových horách na Boholu nebo procestovat jeden z nejkrásnějších ostrovů na světě – Palawan, neváhejte.

[highlightbg]

  • Rezervace a  dostupné termíny: viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ
  • Zavazadlo: v ceně odbavení zavazadlo 23 kg

[highlightbg]

Ubytování

Ubytování na Filipínách většinou nejlevněji vychází přes rezervační systém Agody. Pro srovnání můžete vyzkoušet i srovnávač Trivago, který někdy najde ještě výhodnější nabídku.

Přelety po Filipínách

Na přelety po Filipínách můžete využít nízkonákladových aerolinek Air Asia nebo Cebu Pacific. V některých případech přelety vycházejí levněji s Philippine Airlines.

Jak se dostat do Budapešti a z Vídně

Do Budapešti, případně zpět z Vídně se dostanete za srovnatelnou částku buď vlakem s ČD (je třeba koupit včasnou jízdenku alespoň 3 dny dopředu) nebo autobusem se společnostmi Eurolines, Student Agency nebo do pouze do Budapešti pouze Orange Ways. Cena jednosměrné jízdenky se pohybuje od 400 do 500 Kč.


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)