Filipíny na zimu – 11 260 Kč
22.5.2018

Filipíny na zimu

11260

O této nabídce

Užijte si dovču na parádních plážích v El Nidu, koupejte se mezi velrybými žraloky na Cebu a nebo nasedněte na bus a uhánějte se zchladit na sever do Severního Luzonu. Na Filipíny se dostanete během celého podzimu a začátku zimy za 11 260 Kč. Termínově to spíš směřujte od listopadu dále, kdy na Filipínách konečí období dešťů.

A kdy? Například s odletem 29. listopadu a návratem 7. prosince Rezervuj tento termín >>

Ubytování

Na Filipínách najdete mnohem více ubytování na Agodě, než na pro nás známějším Bookingu.

Přelety po Filipínách

Bez přeletů Filipíny prakticky nepoznáte. Obvykle nejvýhodnější cenovou nabídku mívá Cebu Pacific Air. Určitě ho ale porovnejte s Philippine Airlines nebo Air Asia.

Itinerář aneb jak bychom to jeli my

Po příletu do Manily můžete přeletět na ostrov Bohol do Tagbilaranu, kde naleznete známé Čokoládové hory a také rezervaci malinkých opiček – nártounů. Odsud přejeďte trajektem do Oslobu, kde si zaplavete s velrybími žraloky. Po náročném programu si odpočiňte pár dní na známé White beach v Moalboalu a poté přejeďte autobusem do Cebu City. Následně můžete z Cebu přeletět na krásný ostrov Palawan, který nabízí nádhernou přírodu, opuštěné pláže, super potápění i populární lodní výlety v El Nidu. V rámci jednoho z nich se můžete přejet na ostrov Coron a odsud se vrátit letadlem zpět do Manily. Celý tento program zvládnete zhruba za 2 týdny.

Náhled letenky z Mnichova do Manily za 11 260 Kč
Filipíny na zimu - 11 260 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)