Filipíny – Manila z Mnichova za 9 727 Kč
25.6.2019

Filipíny - Manila z Mnichova

9 727

O této nabídce

V nastoleném trendu velmi příjemných cen pokračují Kuwait Airways na trase z Mnichova do Manily. Letenky po ose Mnichov  – Kuvajt City – Manila a zpět pořídíte za za super cenu 9 727 Kč. Cestou vás vždy čeká jeden středně dlouhý přestup (cca 5 hodin) v Perském zálivu a někdo by mohl ocenit i „kuvajtskou“ vstřícnost, když i tento základní tarif „Economy Saver“ obsahuje hned 2 ks zapsaných zavazadel. Termíny jsou dostupné od září do listopadu letošního roku, přičemž bychom všem cestovatelům rozhodně doporučili vybírat z dat pozdějších. neboť právě v druhé polovině listopadu začíná na Filipínách hlavní sezona a riziko srážek je výrazně nižší než třeba v září.

Přískoky mezi jednotlivými filipínskými ostrovy pak zpravidla pořídíte za velmi nízké ceny v řádu stovek korun. Širokou síť linek provozuje především Cebu Pacific, ale vyplatí se lovit i u lokální odnože Air Asia či dceřiné společnosti Philippine Airlines aka PAL Express.

Filipíny jsou srdcovka. Přes sedm tisíc ostrůvku rozesetých po křišťálově čistých vodách Tichého oceánu, zarostlých hustými deštnými lesy a lemovaných sluncem políbenými plážemi, obývají snad ti nejusměvavější lidé světa. Sedni do barevného jeepney a poznávej okolí, nebo se vydej vstříc dálkám na bambusové loďce. Šnorchluj s krály tamních vod – obřími žraloky velrybími a potápěj se jejich korálovým královstvím. Zdolej úchvatný vulkán Mayon (2 462 m. n. m.), pokud teda zrovna nesoptí, navštiv burácející vodopády Tumalog Falls a dechberoucí rýžové terasy Banaue nebo se polož se slaďoučkým kokosem na bílé písky El Nida.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

  • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg/ks + klasický příručák
  • Dostupnost: září – listopad 2019
  • Termíny: vybírejte v našem kalendáři, ale kupujte přímo na webu aerolinky

Ubytování

V Manile se po příletu nemá cenu zdržovat moc dlouho. Na druhou stranu je docela pravděpodobné, že vzhledem k odpolednímu příletu se vám nepodaří ulovit nějaký rozumný odskok na některý z krásných filipínských ostrovů. V tom případě bychom využili tohoto Red Planet Aseana Hotelu za 517 Kč/os./noc anebo toto oblíbené studio Lourdes Inn v blízkosti letiště za 284 Kč/os./noc včetně snídaně. Další nabídku bydel nejrůznějších typů a stylů na všech filipínských ostrovech hledejte na Bookingu, Agodě a Hotels.com.

Víza

Na Filipíny si nepotřebujete zařizovat žádné vízum, pokud zde neplánujete zůstat déle jak 30 dní. Stačí pouze cestovní pas platný ještě 6 měsíců po návratu.

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře. Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností  Regiojet nebo  Flixbus. Jednosměrné jízdenky do centra města začínají na 269 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 579 Kč. Jestliže budete přískok kupovat s dostatečným předstihem, zkuste se podívat i na vlakový spoj  ČD na zastávku Freising, odkud vás na letiště již doveze lokální autobus.

 

Náhled letenky z Mnichova do Manily za 9 727 Kč

Filipíny - Manila z Mnichova za 9 727 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)