Filipíny – Manila z Mnichova za 11 854 Kč
27.5.2019

Filipíny - Manila z Mnichova

11 854

O této nabídce

S příjemnou nabídkou přichází Kuwait Airways, kteří jistě potěší každého milovníka jihovýchodní Asie. Zpáteční letenky letenky z Mnichova na Filipíny u nich pořídíte za 11 854 Kč. Routing z Bavorska do hlavního města Filipín, Manily, vede vždy přes Kuvajt, kde vás čeká přestup v obou směrech. Vybírat si lze z termínů během září a října, nicméně byste měli mít na paměti, že se jedná o období dešťů a občasným srážkám se nevyhnete (říjen bude z hlediska počasí lepší volbou). Letenky již obsahují i zapsané zavazadlo, takže se při balení nemusíte výrazněji omezovat.

Přískoky mezi jednotlivými filipínskými ostrovy pak zpravidla pořídíte za velmi nízké ceny v řádu stovek korun. Širokou síť linek provozuje především Cebu Pacific, ale vyplatí se lovit i u lokální odnože Air Asia či dceřiné společnosti Philippine Airlines aka PAL Express.

Filipíny nejspíš nejsou první zemí, co tě napadne, když se mluví o krásách jihovýchodní Asie. A přesto jsou jednou z těch nejnádhernějších. Písek nekonečných pláží je tam jemný a doběla vyšisovaný, západy slunce božské a místní upřímně vřelí, vždy s širokým úsměvem na tváři. Každý z ostrovů je naprosto jedinečný, Bohol dává na odiv svou krajinu kulatých Čokoládových kopců a podzemní řeka skrytá pod půdou Palawanu ti naprosto vyrazí dech. Nesmírně půvabná rýžová pole se rozlévají po stráních Banaue na Luzonu, vody ostrova Busuanga vábí k potápění a proslulý Boracay nikdy nespí.

Ubytování

V Manile bychom se po příletu moc dlouho nezdržovali, ale pokud se vám nepodaří sehnat odskok na některý z pohádkových ostrovů ještě tentýž den, tak bychom využili k noclehu tento oblíbený hotel s prima hodnocením za 787 Kč/os./noc anebo tento pohodový apartmán ležící kousek od letiště za 413 Kč/os./noc včetně snídaně a letištního pick-upu.

Velmi širokou nabídku bydel nejrůznějších typů a stylů na všech filipínských ostrovech hledejte na Bookingu, Agodě a Hotels.com.

Víza

Na Filipíny si nepotřebujete zařizovat žádné vízum, pokud zde neplánujete zůstat déle jak 30 dní. Stačí pouze cestovní pas platný ještě 6 měsíců po návratu.

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře. Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností  Regiojet nebo  Flixbus. Jednosměrné jízdenky do centra města začínají na 269 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 579 Kč. Jestliže budete přískok kupovat s dostatečným předstihem, zkuste se podívat i na vlakový spoj  ČD na zastávku Freising, odkud vás na letiště již doveze lokální autobus.

Náhled letenky z Mnichova do Manily za 11 854 Kč

Filipíny - Manila z Mnichova za 11 854 Kč


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)