Filipíny – Manila – od 9301 Kč
19.9.2016

Filipíny - Manila

O této nabídce

Za teplem během zimy se můžeme vydat na Filipíny. China Eastern nabízí zpáteční letenky s odletem z Říma do Manily za parádních 9301 Kč, například s odletem 7. ledna s návratem 23. ledna Rezervuj příklad >>

TIP: Nechcete letět z Říma? Z Vídně vychází Manila na 12 923 Kč/os. s jedním přestupem v Pekingu, např. 8. 1. – 21. 1. Rezervuj tenhle termín >>

Jak do Říma?

Do Říma se dostaneme z Prahy s Ryanairem a Wizzairem na vedlejší letiště Ciampino, na hlavní Fiumicino potom s Vuelingem či ČSA.
Na náš příkladový termín bychom letěli 7. ledna brzo ráno s Ryanairem tam i zpět, navazuje to tak tak. Naprostá jistota je Ryanair o den dříve a cestou zpět odpolední Wizzair.

Ubytování na Filipínách

Klasicky mrkněte na Booking, v JV Asii často vychází levněji Agoda. Pro delší pobyt pak bookneme ubytování na jednu/dvě noci a pak si vysmlouváme lepší cenu na místě.

   Kam dál z Manily?

Nejlépe na Puerto Princessa do El Nida, na Čokoládové hory nebo třeba na Severní Luzon. Vyjme poslední destinace potřebujeme vnitrostátní přelety, ty vychází nejlevněji s AirAsia nebo s Cebu Pacific Airem.

Náhled letenky za 9301 Kč

Filipíny - Manila - od 9301 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)