Filipíny – Manila – 12 204 Kč
6.5.2016

Filipíny z Prahy

O této nabídce

Navštivte čokoládové hory na Boholu, rýžová pole v Severním Luzonu či se vykoupejte na jedné z mnoha nádherných pláží Palawanu či trochu profláklého Boracay. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) na Filipíny do Manily (MNL) pořídíte za 12 204 Kč s tím, že cestou tam i zpět máte celý den na prohlídku Šanghaje (nezapomeňte se projet z letiště Maglevem, který dosahuje rychlosti 431 km/hod!). Vydat se tam můžete například s China Eastern 23. června s návratem 6. července Rezervuj tento příklad >>

[highlightbg]

[/highlightbg]

Jak je to s počasím na Filipínách?

V půlce června je na začíná na Filipínách období dešťů, které končí na konci října. Dostupné letenky jsou tedy na období dešťů, z našich zkušeností ale vám může na Filipínách v období dešťů týden svítit sluníčko, stejně tak v období sucha pár dní v kuse propršet. Výhodou v období dešťů je velmi malá obsazenost hotelů a tudíž velmi levné ubytování, stejně tak různé výlety na lodích apod.

Ubytování na Filipínách

V Asii je obecně levnější Agoda než klasický booking, Prvních pár nocí si rezervujte dopředu, zbytek si vysmlouvejte na místě za lepší cenu.

Náhled tarifu

Filipíny - Manila - 12 204 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)