Filipíny – Manila – 11418 Kč
1.12.2016

Filipíny z Milána

O této nabídce

Navštivte během nadcházející zemi Palawan, rýžové terasy na Severním Luzonu a nakonec se vykoupejte na Boracay. To vše najdete na Filipínách, kam se můžete podívat z Milána za slušných 11 418 Kč, například s odletem 11. února s návratem 19. února Rezervuj tenhle příklad >>

 
  • Rezervuj: v našem vyhledávači
  • Zavazadla v ceně: Saudi mají štědrých 2x 23kg k odbavení v ceně letenky
  • Dostupnost: do 15. května 2017, o Vánocích ani o Novém roce letenky nejsou dostupné

Jak na přípoje

Na Malpensu seženete letenky okolo 1500-2000 Kč s Easyjetem, mrkněte taky po Ryanairu či Wizzairu, kteří létají na vedlejší Bergamo (a odtud pak na Malpensu autobusem).

Ubytování na Filipínách

Na Filipínách na prvních pár dnů si rezervujte přes booking nebo přes Agodu, později si vysmlouvejte ubytování na místě, vyjde to levněji.

Kam dál z Manily?

Můžete jet busem na sever na Severní Luzon navštívit rýžové terasy, vodopády a rakve zavěšené ve skalách nebo vemte low-cost Cebupacific nebo AirAsia a doleťte na Palawan (podzemní řeka, a nádherné El Nido) či na Kalibo a relaxujte na Boracay.

Náhled letenky do Manily za 11 418 Kč

 

Filipíny - Manila - 11418 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)