Filipíny – Manila – 11 859 Kč
29.12.2018

Filipíny - Manila

11 859

O této nabídce

Chystáte-li se během zimy do tepla a ještě nemáte koupené letenky, zvažte akci Air China, která nabízí zpáteční letenky z Mnichova na Filipíny do Manily za 11 859 Kč. Termínů je spousta během ledna a března, například tam můžete vyrazit 11. ledna s návratem 25. ledna. Rezervuj tento příklad >>

Co na Filipínách?

Vyrazte na Palawan do krasové oblasti El Nido nebo Sabang, navštivte také severní Luzon a jeho staré rýžové terasy Banauem, Batadu atd. A nebo můžete vyrazit třeba na ostrov Busuanga za bohatým podmořským světem (nemáme na mysli jen rybičky a korály, ale potápět se můžete i k několika japonským vrakům z 2 světové války.

  • Rezervujte a termíny vybírejte: pohodlně z našeho kalendáře >>
  • Zavazadla: klasické kabinové a 2x 23 kg k odbavení v ceně letenky
  • Dostupnost: leden a březen 2019
  • Tip: Cestou zpět je čekačka přes den v Pekingu, díky tranzitním vízům tak můžete cestou tam navštívit Zakázané město a cestou zpět Velkou čínskou zeď.

Ubytování

Jako ve většině ostatních asijských zemích, doporučujeme hledat ubytování na Agodě – asijské verze bookingu. I přes AirBnB si zde najdete nějaké pěkné ubytko. Když už byste si nevěděli rady, zkuste i starý známý Booking.

Asi bychom se moc dlouho v Manile nezdržovali, není to nějaké krásné město. Ale na přespání, aklimatizaci a přípravu na další dny to stačí. V Manile vám můžeme doporučit ZEN Rooms San Juan Quezon, kde za dvoulůžkový pokoj zaplatíte 320 Kč/osobu a nebo RedDoorz Plus za 250 Kč/osobu.

Jak do Mnichova

Do Mnichova můžete vyrazit vlastním autem. Určitě se to vyplatí, pokud vás pojede víc. Pokud přeci jen ale preferujete veřejnou dopravu, a nebo jedete sami, tak dopouručejeme využít jednu z autobusových společností – LeoexpressFlixbusRegiojet.

 

Náhled letenky z Mnichova do Manily za 11859 Kč

Filipíny - Manila - 11 859 Kč​​​​​​​


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)