Filipíny – Cebu – Korean Air – 16 841 Kč
18.9.2013

Filipíny – Cebu – Korean Air – 16 841 Kč

O této nabídce

Chystáte-li se na překrásné ostrovy Filipín a zároveň do země s nejlevnějším pivem na světě (ano, v Manile za 8 Kč/půllitr), Korean Air nabízí zpáteční letenky z Prahy s psřestupem v Soulu za 16841 Kč. Příkladem může být odlet 20. ledna z Prahy s návratem z Cebu 7. února. Letenky jsou dostupné až do 27. června, tarif do vyprodání. Letenky rezervujte v tomto vyhledávači.

Vízová povinnost

Vízum pro občany ČR na Filipíny není potřeba, pokud pobyt nepřesáhne 21 dnů.
[google-map-v3 width=“500″ height=“350″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Cebu, Philippines{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)