Filipíny – Cebu – Korean Air – 15394 Kč
15.12.2013

Filipíny – Cebu – Korean Air – 15394 Kč

O této nabídce

Chystáte-li se na překrásné ostrovy Filipín a zároveň do země s nejlevnějším pivem na světě (ano, v Manile za 8 Kč/půllitr), Korean Air nabízí zpáteční letenky z Prahy s psřestupem v Soulu za 15394 Kč.

Letenky jsou dostupné v několika březnových termínech s tím, že návrat musí být 1.4.

Možné termíny pro let tam:

Březen: 10., 12., 14., 17., 19., 24., 26.

Letenky můžete rezervovat v tomto vyhledávači.

Vízová povinnost:

Vízum pro občany ČR na Filipíny není potřeba, pokud pobyt nepřesáhne 30 dnů.

Ubytování na Filipínách není drahé a hezký dvojlůžkový pokoj ve tříhvězdičkovém hotelu na pláži Vás vyjde přibližně za 400 Kč na os. a noc. Nejlevnější ubytování se dá přitom sehnat už okolo 120 Kč na os. ve dvojlůžkovém pokoji.

[google-map-v3 width=“500″ height=“350″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Cebu, Philippines{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)