Filipíny a Peking na Vánoce a Silvestra za 13067 Kč
12.7.2015

Filipíny a Peking na Vánoce a Silvestra

O této nabídce

Sehnat výhodnou letenku k moři v období Vánoc a Silvestra je často doslova nadlidský výkon a nabídek letů pod 15 tis. Kč je jako šafránu. Zejména dobrodružnějším cestovatelům se tak určitě bude zamlouvat nabídka Air China, kteří prodávají letenky z Vídně (VIE) do Manily (MNL) za 13067 Kč. Tento tarif je dostupný na počátku hlavní sezony, když datum odletu musí být před 31.12. a návrat je do 26.3. Mnoho cestovatelů také jistě potěší celodenní přestup v Pekingu jak cestou tam, tak také cestou zpět, protože budou moci toto nádherné město navštívit bez potřeby víza (viz dále).

[highlightbg]

Podmínky tarifu

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Termíny: odlet do 31.12.2015 a návrat do 26.3.2016
  • Zavazadlo: příruční + 1 ks odbavené 23 kg

Příklady termínů

[/highlightbg]

Vízum

Čeští občané nepotřebují při pobytu o délce max. 30 dnů na Filipíny vízum.

Vízum v daném případě není třeba ani ke vstupu do Pekingu, kde platí od roku 2013 bezvízový styk v případě, že délka pobytu netrvá déle než 72 hodin a následně cestující pokračuje do 3. země (nikoliv do země, odkud přiletěl). Díky této výjimce tak budete moci strávit cestou tam i zpět celý den v Pekingu.

Ubytování

Ubytování na proslulém Palawanu ani kdykoliv jinde na Filipínách není nijak drahé, když útulnou chatrč přímo na pláži pořídíte za 130 Kč za os. a noc. Pokud máte raději větší luxus, můžete si rezervovat třeba tento tříhvězdičkový hotel se snídaní za 860 Kč za os. a noc.

Cestování po Filipínách

Pokud nebudete chtít zůsta celý pobyt pouze na Luzonu (nedoporučujeme), místní přelety po FIlipínách Vám neminou. K těmto přeletům potom můžete využít místních aerolinek Cebu Pacific a Philippine Airlines.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)