Filipíny a Indonésie – Korean – od 16 803 Kč
12.6.2013

Filipíny a Indonésie – Korean – od 16 803 Kč

O této nabídce

Korejské aerolinky nabízejí na pár podzimních a zimních termínů zpáteční letenky z Prahy s přestupem v Soulu do filipínské Manily. Příkladem může být odlet 30. listopadu s návratem 15. prosince. Letenky naleznete v tomto vyhledávači letenek. Dostupnost letenek je od září do prosince.

Indonésie – 17 113 Kč

Kromě Manily je i v nabídce Koreanu tarif do Indonésie, do Jakarty za 17 113 Kč, příkladem může být 9. září – 23. září.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Manila{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)