Filipíny – 8218 Kč
12.2.2015

Manila z Prahy

O této nabídce

Manilská nízkonákladovka opět udeřila a opět nabízí letenky bez palivových poplatků! Zpáteční letenku z Dubaje (DXB) do Manily (MNL) pořídíte za 1626 Kč, pokud k tomu přikoupíte Smartwings z Prahy (PRG) do Dubaje (DXB) za 6592 Kč, dostanete se na výborných 8218 Kč!

Jako příklad uvádíme odlet 6. října z Prahy do Dubaje, 7. října z Dubaje do Manily, a zpátky 21. října z Manily do Dubaje a 23. října z Dubaje do Prahy. Vždy kupte nejprve letenku z Dubaje do Manily (ta je teď v akci), do/z Dubaje se vždy nějak dostanete. 😉

  • Rezervace Dubaj => Manila => Dubaj: na těchto stránkách
  • Rezervace Praha => Dubaj => Praha: na těchto stránkách
  • V ceně: 15kg zavazadlo k odbavení na letu z Prahy do Dubaje, a pouze 7kg kabinové na letu z Dubaje do Manily (možnost přikoupit k odbavení)

Důležité upozornění! Nechte si dostatek času při přestupech, jelikož se týká o negarantovaný přestup! Pokud Vám navazující let uletí, máte smůlu, aerolinka se o Vás v tomto případě nepostará.

[singlepic id=298 w=576 h=432 float=center]

[singlepic id=297 w=576 h=432 float=center]

Ubytování na Filipínách

Pokud se chystáte na ostrov Boracay, doporučujeme toto velmi slušné ubytování v dobrém poměru cena/výkon 100 m od pláže. Nezapomeňte se podívat do tajných nabídek, jestli se tam neobjeví zajímavá nabídka u luxusnějších hotelů.

Přelety mezi ostrovy

Mezi ostrovy se dostanete letecky se Cebu Air Pacific Air Asia Zest a také s Tiger air Philippines.

Víza

Víza nejsou pro občany ČR potřeba, pokud nepřesáhnete délku pobytu 30 dní.

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
17 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)