Fidži – Korean Air – 21 540 Kč
5.5.2012

Fidži – Korean Air – 21 540 Kč

O této nabídce

Jestliže máte chuť podniknout cestu za skutečnou exotikou, máme tady pro Vás cíl, jehož jediná nevýhoda je v tom, že se už těžko někdy podíváte dál od domova. Korean air Vám nyní nabízí zpáteční letenku z Amsterdamu na Fidži s návratem do Frankfurtu jen za 21540 Kč, což je ve srovnání s normální cenou skutečná libovka, která se příliš často neopakuje. Přehled všech termínů od června 2012 do února 2013 naleznete přehledně v tomto kalendáři.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“HYBRID“ mapalign=“center“ addmarkerlist=“Fidži{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)