Fez (Maroko) – Ryanair – 1 596 Kč
24.3.2012

Fez (Maroko) – Ryanair – 1 596 Kč

O této nabídce

Pro návštěvu severního pobřeží Afriky můžete využít v květnových dnech služeb Ryanairu, který při určité konstalaci letů nabízí zpáteční letenku z vedlejšího frankfurtského letiště Frankfurt-Hahn za 1 596 Kč. Jako příklad uvádíme  6. 5. – 11. 5.

Jak rezervovat letenku?

Na stránce Ryanairu nakupte postupně tyto lety:

  • 6. 5. ranní let Frankfurt-Hahn  (HHN) => Londýn Stansted (STN)
  • 6. 5. Londýn Stansted (STN) => Fez (FEZ)

Zpět:

  • 11. 5. Fez (FEZ) => Pisa (PSA)
  • 11. 5. Pisa (PSA) => Frankfurt-Hahn (HHN)

Pokud zaplatíte všechny letenky (kromě letu z Londýna do Fezu) kartou Mastercard Prepaid a poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem, zaplatíte 1 596 Kč.

Ubytování doporučujeme řešit až na místě, ceny se pohybují za nejlevnější pokoj s vlastním sociálním zařízením od 100 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Fez, morocco{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)