Faerské ostrovy z Prahy za 6 647 Kč
2.1.2018

Faerské ostrovy z Prahy

6647

O této nabídce

Uprostřed Severního moře mezi břehy Velké Británie, Norska a Islandu leží malebné souostroví zvané Faerské ostrovy. Jedná se sice o jedno z nejdeštivějších míst celé planety, ale přesto zdejší přírodní scenérie učarují leckterému cestovateli. Téměr liduprázdná krajina s kamenitými či travnatými kopci, sem tam horská bystřina s vodopádem a stádo pasoucích se ovcí. Na pobřežních útesech kolonie typických ptačích zástupců –  papuchalků. Zkrátka syrová severská divočina bez davů turistů jako je tomu v poslední době na Islandu.

Atraktivně naceněných letenek sem z Prahy bývá jako šafránu, a tím je nabídka Scandinavian Airlines ještě zajímavější. Letenky z Prahy s přestupy v Kodani na ostrov Vágar seženete za  6 647 Kč. V ceně máte však jen příruční zavazadlo, což vybízí k výletu na pár dní, které však k návštěvě tzv. Ovčích ostrovů bohatě postačí. Delší přestup v Kodani využijeme k návštěvě dánské metropole a rázem tu máme trip 2v1!

Ubytování

Cestou Vás čeká 1 delší stopover v Kodani, takže bude záhodno si najít pohodlnou ubykaci, kde strávíte noc po příletu, a následně se plni energie vydáte poznávat dánskou metropoli. My bychom zvolili tento jednoduchý eco-hostel za 1 046 Kč/os./noc. Bohužel Faerské ostrovy jsou, co se týče cen ubytování, na podobné hladině jako celá Skandinávie, takže střecha nad hlavou nebude úplně laciná záležitost. Kousek od letiště vychází takovýto guesthouse na 1 457 Kč/os./noc. Anebo se podívejte po ubytku na AirBnB, kde inzerují své chatky či pokoje lokálové a častokráte se jedná o nejlevnější variantu. Alternativou bude vlastní stan a spaní v kempech (ve volné přírodě je to oficiálně zakázáno, na druhou stranu ovce Vás uprostřed divočiny nenapráskají…)

Autopůjčovna

Pokud se chystáte ostrovy pořádně projet, tak se Vám určitě bue hodit vlastní auťák. Mrkněte tedy na nabídku dostupných vozů v naší autopůjčovně. Mimojiné pak v káře můžete i nocovat a ušetřit tak peníz za ubytko..

Náhled letenky z Prahy na Faerské ostrovy za 6 647 Kč 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)