Faerské ostrovy z Prahy za 6 070 Kč
23.10.2018

Faerské ostrovy z Prahy

6070

O této nabídce

Atraktivních letenek na Faerské ostrovy bývá jako šafránu, a proto je aktuální akce nizozemských aerolinek KLM ve spolupráci s Atlantic Airways více než hot! Zpáteční letenky z Prahy do Vágaru pořídíte již od 6 070 Kč, přičemž v základní ceně máte i odbavené zavazadlo. Na tento, v dnešní době, téměř přepych jsme již skoro zapomněli, takže je to rozhodně veliké plus těchto letenek. Tím dalším je absence nočních stopoverů v Kodani, které se často při podobných akcích na Faery vyskytovaly. A cestovní období od června do září, tedy v době nejvhodnější k návštěvě souostroví, už je jen třešinkou na dortu. Takže pokud jsou právě Faery na vašem „travel bucketlistu“, tak byste tuto akci rozhodně neměli minout!

Malebné souostroví zvané Faerské ostrovy leží uprostřed Severního moře mezi břehy Velké Británie, Norska a Islandu. Jedná se sice o jedno z nejdeštivějších míst celé planety, ale přesto zdejší přírodní scenérie učarují leckterému cestovateli. Téměř liduprázdná krajina s kamenitými či travnatými kopci, sem tam horská bystřina s vodopádem a stádo pasoucích se ovcí. Na pobřežních útesech kolonie typických ptačích zástupců –  papuchalků. Zkrátka syrová severská divočina bez davů turistů jako je tomu v poslední době na Islandu.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky 
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + klasický příručák
 • Dostupnost: červen – září 2019
 • Příkladové termíny:
  • 11. – 18. 6. za 6 856 Kč
  • 2. – 9. 7. za 6 261 Kč​​​​​​​
  • 9. – 16. 7. za 6 070 Kč
  • 23. – 30. 7. za 6 662 Kč
  • 1. – 8. 8. za 6 662 Kč
  • 13. – 20. 8. za 6 122 Kč

Ubytování

Ceny ubytování na Faerských ostrovech se příliš neliší od těch ve Skandinávii. Našinec by se tedy měl připravit na lehce vyšší ceny v porovnání s domovinou. My bychom si vybrali tento solidní tříhvězdový hotel za 1 550 Kč/os./noc včetně snídaně. Případně mrkněte na osvědčené Hotels.com či Booking. Anebo se podívejte po ubytku na AirBnB, kde inzerují své chatky či pokoje lokálové a častokráte se jedná o nejlevnější variantu. Alternativou bude vlastní stan a spaní v kempech (ve volné přírodě je to oficiálně zakázáno, na druhou stranu ovce Vás uprostřed divočiny nenapráskají…)

Autopůjčovna

Pokud se chystáte ostrovy pořádně projet, tak se Vám určitě bude hodit vlastní auťák. Mrkněte tedy na nabídku dostupných vozů v naší autopůjčovně. Mimojiné pak v káře můžete i nocovat a ušetřit tak peníz za ubytko..

Náhled letenky z Prahy do Vágaru za 6 070 Kč

Faerské ostrovy z Prahy za 6 070 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)