Faerské ostrovy v létě za 6841 Kč
20.9.2016

Faerské ostrovy v létě

O této nabídce

V Evropě již není mnoho míst, kde téměř nikdo z nás ještě nebyl, a to tím spíše, pokud bychom měli vybrat jen místa cestovatelsky zajímavá. Jedním z nich ale jistě jsou Faerské ostrovy – malé hornaté souostroví mezi Norskem a Islandem. 

Tyto ostrovy jsou sice součástí Dánska, ale udržují si svou vlastní autonomii a dokonce mají i vlastní měnu. Kvůli své odlehlosti a tomu, že na ně všichni tak trochu zapomněli, není vůbec snadné se sem dostat a kvůli vysokým cenám letenek většina lidí preferuje cenu lodí. Místní aerolinka Atlantic Airways však právě spustila prodej letenek na příští léto za akční ceny, které jsou více než 2x nižší oproti průměru, takže si sem může zaletět téměř každý.

Letenky z Kodaně jsou nyní dostupné za 1398 dánských korun (přibližně 5060 Kč) a cena přípoje z nedaleké Budapešti do Kodaně Vás vyjde na dalších přibližně 1780 Kč se společností Ryanair. V součtu tedy za letenky v červnnu nemusíte zaplatit víc než 6841 Kč a ani o prázdninách tato cena není o moc vyšší.

  • Rezervace letenek z Kodaně do Vagaru: přímo na stránkách Atlantic Airways
  • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 20 kg
  • Rezervace přímo z Budapešti do Kodaně: na stránkách Ryanairu
  • Zavazadlo přípoje:  v ceně příruční zavazadlo 55 x 40 x 20 cm a malá taška 35 x 20 x 20 cm, celkově max 10 kg

Ubytování

Ubytování na Faerských ostrovech není nijak levné, takže počítejte s cenou od 1000 Kč na os. a noc – ubytování je možné rezervovat na osvědčeném
bookingu.

Druhou možností je dokoupit si alespoň do dvojice jedno odbavené zavazadlo na přípoj do Kodaně a vzít si s sebou stan. 


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)