Faerské ostrovy v létě za 5 987 Kč
4.5.2018

Faerské ostrovy v létě

5987

O této nabídce

Hledáte tip na letní dovolenou do míst, kde se na vás nebudou lepit mraky dalších turistů? Do míst, kde je příroda stále nedotčená? Do míst, kde zapomenete na běžné problémy všedního života? Pak vyrazte na Faerské ostrovy. Zpáteční letenky z Berlína nyní pořídíte za pěkných 5 987 Kč. Cestovat budete s příručním báglem, ale není problém si tisícovku připlatit a vzít si s sebou i zavazadlo odbavené. Obecně bývá zajímavých letenek na toto souostroví pomálu a vzhledem k tomu, že se na sever Evropy můžete vydat i na sklonku léta, považujeme nabídku za velmi atraktivní! Tak se za dobrodružstvím na zelené ostrovy vydejte třeba v termínu od 31. srpna do 6. září (kdy vás cestou čekají i velice příjemné přestupy) za 5 987 Kč >> REZERVUJ ZDE 

Malebné souostroví zvané Faerské ostrovy leží uprostřed Severního moře mezi břehy Velké Británie, Norska a Islandu. Jedná se sice o jedno z nejdeštivějších míst celé planety, ale přesto zdejší přírodní scenérie učarují leckterému cestovateli. Téměř liduprázdná krajina s kamenitými či travnatými kopci, sem tam horská bystřina s vodopádem a stádo pasoucích se ovcí. Na pobřežních útesech kolonie typických ptačích zástupců –  papuchalků. Zkrátka syrová severská divočina bez davů turistů jako je tomu v poslední době na Islandu.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg
  • Dostupnost: srpen – říjen 2018
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři​​​​​​​
  • Tip: Pokud budete potřebovat odbavené zavazadlo, tak si letenky kupte přímo přes stránky aerolinky SAS a vyberte tarif „SAS Go“ (celková cena pak bude cca 7 tisíc Kč).

Ubytování

Faerské ostrovy jsou v kategorii ubytovacích služeb podobně drahé jako zbytek Skandinávie, proto je třeba s tím dopředu počítat. Pokud nejste zcela z cukru, tak by vám mohlo stačit tento dobře hodnocený hostel nabízející nocleh ve velkém stanu na futonové posteli za 497 Kč/os./noc. O trochu dráže pak vyjde tento jednoduchý pokoj za 1 030 Kč/os./noc. Další možnosti, kterých však není mnoho, naleznete na na oblíbeném Bookingu nebo zkuste platformu AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud se chystáte ostrovy pořádně projet, tak se Vám určitě bue hodit vlastní auťák. Mrkněte tedy na nabídku dostupných vozů v naší autopůjčovně. Mj. pak v káře můžete i nocovat a ušetřit tak peníz za ubytko..

Jak do Berlína

Nejsnazší spojení mezi Prahou a Berlínem se nabízí v podobě využití některého z četných spojů společností Regiojet nebo Flixbus. Na této trase operuje ještě například Eurolines, jen má nižší frekvenci jízd. Ceny za jednosměrnou jízdenku do centra začínají na 390 Kč. Alternativně by šlo využít i vlakového spojení Českých drah (jízda vlakem bude jistě příjemnější a v některých případech i o chlup levnější).

Z centra německé metropole na letiště Tegel dostanete jednoduše autobusy městské hromadné dopravy na linkách 109 a 128 anebo Expressbusem s označením X9. Letiště se nachází v tarifní zóně B, tudíž Vám postačí jízdenka za 2,8 €.

 

Náhled letenky z Berlína na Faerské ostrovy za 5 987 Kč

Faerské ostrovy v létě za 5 987 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)