Exotický Mauricius za 13 625 Kč
1.5.2017

Exotický Mauricius

O této nabídce

Využijte další pěkné nabídky Turkish airlines a zaleťte si na exotický ostrov Mauricius v Indickém oceánu. Dlouhé pláže plné nejjemnějšího bílého písku, okolní průzračné vody ukrývající spoustu  korálů nebo vnitrozemí se stále zelenými pralesy, vodopády a různorodá fauna – to vše na Vás čeká a tomto ostrově ležícím západně od Madagaskaru. Letenky do tohoto ráje jsou nyní dostupné z dobře dostupných italských letišť v podobě Benátek a Milána a ceny jsou více než příjemné. Na Mauricius se dostanete již za 13 625 Kč.

Ubytování

Stejně jako jinde po světě i na Mauriciu hledejte ubytování na oblíbeném Bookingu. Využít lze však i srovnavač služeb Trivago. Anebo rovnou dejte šanci tomuto pěknému hotelu na pláži za 934 Kč/os./noc. Velmi sympaticky vypadají i tyto apartmány na jihu ostrova za 604 Kč/os./noc.

Víza

Pro cesty na ostrov Mauricius nepotřebují občané České republiky žádat o vízum. Bezvízový styk se týká všech nevýdělečných typů pobytu s maximální dobou 3 měsíce.

 

Jak do Milána a Benátek

Přímo na hlavní milánské letiště Malpensa se dostanete z Prahy na palubě lowcostového easyJetu nebo našeho národního dopravce ČSA. Případně můžete letět i na menší letiště Bergamo, kam létá společnost Ryanair, a to jak z Prahy tak i z Ostravy.

Do Benátek na letiště Marca Pola vede nejsnažší cesta z Prahy se španělskou Voloteou nebo opět easyJetem. Alternativně můžete z Prahy letět i na letiště v Trevisu, kam létá Wizzair.

 

Náhled letenek z Milána na Mauritius za 13 625 Kč

 

 

Exotický Mauricius za 13 625 Kč

Náhled letenek z Benátek na Mauritius za 13 635 Kč

 

 

Exotický Mauricius za 13 625 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)