Evropa by Fly Niki od 2390Kč!
23.9.2015

Evropa by Fly Niki

O této nabídce

Rádi poznáváte Evropu a nízká cena Vás motivuje k výletu? Společnost Fly Niki nabízí velké množství akční letenek napříč celou Evropou! Mimo trasu Praha – Berlín (společnost Air Berlin)  jsou všechny lety z Vídně. V ceně je příruční zavazadlo o rozměrech 55 cm x 40 cm x 23 cm a hmotnosti 8kg + malé příruční zavazadlo 40 cm x 30 cm x 10 cm o váze max 2 kg. Dle mého nejlepší kousek je 11.10-22.10 Vídeň (VIE) – Palma Mallorka (PMI) za cenu 2687Kč náhled a rezervace.

 

Destinace + kalendáře pro rezervaci

 

Ubytování

V kterémkoliv městě můžete využít klasických služeb Bookingu, můj oblíbený Hotels.com. Případně vše porovnejte přes Trivago!

Autopůjčovna

A pokud si budete chtít půjčit auto, určitě se podívejte do naší superlevné autopůjčovny a vzpomeňte si na ní i při Vaší příští dovolené, budeme Vám vděční!


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)