Eurotrip v říjnu za 2 916 Kč
24.7.2017

Eurotrip v říjnu

O této nabídce

Po dlouhé době Vám servírujeme pořádnou porci vstřícně naceněných navazujících letenek po Evropě s cílem v Maroku. Všichni dobrodružstvíchtiví jedinci rozhodně zbystřete, protože jsme pro vás poskládali tučné sousto přeletů mezi zajímavými destinacemi. Vše je naplánováno na druhou půlku října. Nenechte se zdeptat zimou, která bude v naší kotlině pomalu klepat na dveře a jeďte se honem na jih ještě naposledy ohřát! 🙂 Navíc na tyto letenky dosáhne opravdu každý, nejsou potřeba žádná speciální členství, která by Vám cenu razatně snižovala (jen v případě prvního segmentu si kilčo připlatíte…)

Během deseti dní navštívíte hned šestici zajímavých destinací a celková cena za 6 letenek je dohromady jen 2 916 Kč.

 • Itinerář: ​​​​​​​
  • 16. 10. Praha – Benátky za 299 Kč (399 Kč bez WDC*) -> Wizzair
  • 17. 10. Benátky – Ibiza za 383 Kč -> Ryanair
  • 19. 10. Ibiza – Barcelona za 490 Kč -> Ryanair
  • 21. 10. Barcelona – Nador za 443 Kč -> Ryanair
  • 25. 10. Fez – Brusel za 728 Kč -> Ryanair
  • 26. 10. Brusel – Praha za 573 Kč -> Ryanair
 • Zavazadla:
  • ​​​​​​​Wizzair: 1 ks zavazadla s limitem 42 x 32 x 25 cm
  • Ryanair: 1 ks většího příručáku s limity 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího saklu nebo kabelky o rozměrech 35 x 20 x 20 cm 
 • Dostupnost: říjen 2017
 • Tip: uvedené cena v případě prvního segmentu platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset rovného stováka připlatit nebo členství zvážit i pro příště 🙂

Kam se všude podíváme?

 

16. října Praha – Benátky

Začátek nabere pomalý spád. Projížďka na gondole za doprovodu brnkající loutny Vás příjemně ukolébá. Ale ne na dlouho, neboť nás vzápětí čeká další destinace.

17. října Benátky – Ibiza

Dunění elektronické hudby a djských setů už pomalu ustává. Šarmantní ostrov se pomalu utišuje a vy si ho tak v klidu můžete projít a zastavit se na jedné z 60 pláží, které patří k nejhezčím ve Středomoří.

19. října Ibiza – Barcelona

Nechte na sebe působit půvab této španělské metropole. Nebudete vědět, kam dřív. Pokud jste otužilejší povahy, pak vám po procházce na pláži nebude jistě vadit malé slané osvěžení.

21. října Barcelona – Nador, Maroko

Tak. A teď jsme se ocitli na mimoevropské půdě. V Nadoru toho moc kromě pláží nehledejte. Po pár pobřežních procházkách se přesuňte autobusem nebo vlakem do předposlední destinace, odkud se budeme vracet opět do Evropy.

25. října Fez – Brusel

Fez už má na rozdíl od Nadoru co nabídnout. Pokochejte se a jděte prostě jen tak zabloudit do útrob uliček starého města. Další zastávka Brusel.

26. října Brusel – Praha

Poslední místo na naší šňůře můžeme samozřejmě využít k návštěvě „profláklých“ památek jako je třeba květinové náměstí. Nicméně pro pivaře mám výbornou zprávu.

Útulná hospůdka Delirium nabízí každý den až několik desítek piv na čepu. Když si vezmete zbývající eura (a poté také radši taxíka zpět na hotel), tak se z toho může vyklubat rozhodně zajímavý večer s velkým „kulturním obohacením“.


Ubytování

Veškeré ubytování vám doporučujeme hledat přes Booking.com nebo Airbnb.

Autopůjčovna

Auto se hodí za všech příležitostí. Využijte náš kompletní srovnávač.

Víza

Nejsou potřeba… pokud se vám ovšem v Maroku nezalíbí natolik, že byste tam chtěli strávit více než 90 dní. Celou cestu bychom hravě zvládli jen s občankou, jen kvůli stopce v Maroku si vezmeme platný cestovní pas.

Náhled letenky Praha – Benátky za 299 Kč

Eurotrip v říjnu za 2 916 Kč

Náhled letenky Benátky – Ibiza za 383 Kč

Eurotrip v říjnu za 2 916 Kč

Náhled letenky Ibiza – Barcelona za 490 Kč

Eurotrip v říjnu za 2 916 Kč

Náhled letenky Barcelona – Nador za 443 Kč

Eurotrip v říjnu za 2 916 Kč

Náhled letenky Fez – Brusel za 728 Kč

Eurotrip v říjnu za 2 916 Kč

Náhled letenky Brusel – Praha za 573 Kč

Eurotrip v říjnu za 2 916 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)