Enfindha (Tunisko) – Nouvelair – 2 874 Kč
17.5.2012

Enfindha (Tunisko) – Nouvelair – 2 874 Kč

O této nabídce

Vyhlížíte last minute akci do Afriky a nechcete platit více jak 3 000 Kč za zpáteční letenku? Pokud vám se nevadí dnes nebo zítra sbalit, můžete odletět z Mnichova či Lipska do tuniské Enfindhy. Pro odlet z Mnichova je termín 19. 5. – 26. 5. nebo z Lipska na termín  18. 5. – 1. 6. Letenky naleznete zde.

Doporučujeme k tomu tento velmi levný hotel, který vychází se snídaní přímo na pláži za 254 Kč/noc/os.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“terrain“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Enfindha{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)