Eindhoven z Brna za 598 Kč
9.11.2016

Eindhoven z Brna

O této nabídce

Po včerejším Londýně tu máme další letenky z Brna doslova za hubičku. Během ledna či února můžete navštívit nizozemský Eindhoven již za 598 Kč, a dokonce nemusíte být ani členy Wizzair Discount Clubu, jelikož tato cena platí pro absolutně všechny.
Z našeho pohledu se jeví ideální vydat se do Holandu na prodloužený víkend, tj. od soboty do úterý. A během pobytu si udělat krátký výlet na kafe do hlavního města Amsterdamu nebo si vyrazit zamlsat na pravých pralinkách do belgických Antverp. Obě tyto destinace jsou velmi jednoduše dostupné pomocí vlaku, přičemž obslužnost tras je velmi frekventovaná.
 • Rezervujte: přímo na stránkách Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks normálního palubního zavazadla s rozměrovým limitem 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost:
  • nejlevněji leden a únor
  • trasa obsluhována v úterky a soboty
 • Příklady termínů – prodloužené víkendy:
  • 14. – 17. 1. 2017 za 598 Kč
  • 21. – 24. 1. 2017 za 598 Kč
  • 28. – 31. 1. 2017 za 598 Kč
  • 4. – 7. 2. 2017 za 598 Kč
  • ​​​​​​​11. – 14. 2. 2017 za 598 Kč

Ubytování

Prima nabídku hotelových pokojů naleznete na stránkách Bookingu. Případně lze vyzkoušet i srovnavač Trivago. V Eidhovenu rozhodně doporučujeme vyzkoušet tento luxusní čtyhvězdičkový hotel za 924 Kč/os./noc.Další alternativou může být taktéž hotel se čtyřmi hvězdami přímo v centru za podobnou cenu. Pokud se vydáte na otočku do Amsterdamu a budete tam chtít strávit i noc, pak se zkuste podívat na tento skvělý čtyřhvězdový hotel nedaleko centra!

Co v Eindhovenu?

Eindhoven je dnes především studentské město, v němž ovšem naleznete nespočet muzeí. Z nich můžeme vypíchnout především expozice vyhlášené nizozemské automobilky DAF, muzeum věnované technologickým zajímavostem od společnosti Phillips, případně rozsáhlé sbírky instalací současných nejen lokálních umělců. Když vás omrzí již šmajdání po interiéru, můžete si zajít vyvětrat hlavu do rozlehlého parku Splinter. A když budete mít štěstí na termín, tak stihnete navšívit i fotbalové utkání místního celku PSV bojujícího na čele nizozemské Eredivisie.

Jak do dalších měst?

Pokud Vás již Eindhoven omrzí nebo si jen budete chtít výlet zpestřit návštěvou dalších nevzdálených míst, pak se jistě hodí využít jednu z nejhustších železničních sítí s vysokou fekvencí spojů. Na otočku se tak můžete vydat třeba do belgického přístavu Antverpy nebo do nizozemské metropole Amsterdamu. Obě dvě zmíněná místa jsou dostupná do 100 minut jízdy vlakem. Jízdenky zakoupíte na těchto stránkách. 🙂

Náhled letenky za 598 Kč

Eindhoven z Brna za 598 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)