Eindhoven – Wizzair – 614 Kč
8.4.2012

Eindhoven – Wizzair – 614 Kč

O této nabídce

Wizzair stále drží ceny na lince z Prahy do holandského Eindhovenu pod 1 000 Kč. Z Eindhovenu můžete dále pokračovat vlakem do 100 km vzdáleného Amsterdamu. Zpáteční letenka lze zakoupit na květnový víkend například 25. – 28. května za 614 Kč, pokud jste členy Xclusive, pokud členy Xclusive nejste, zaplatíte stále příjemných 884 Kč.

Hotel v poměru cena/výkon lze pořídit v Eindhovenu od 25 €/os/noc, s tímto hotelem máme pozitivní zkušenosti.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Eindhoven{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]
 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)