Eindhoven – Wizzair – 558 Kč
27.4.2013

Eindhoven – Wizzair – 558 Kč

O této nabídce

Wizzair nedávno navýšil počet letů z Brna do Eindhovenu ze 2 na 3 nyní také nabízí na této trase superlevné lety. Pokud se chcete podívat do Nizozemí opravdu levně, využijte nabídky ve dnech 17. – 19.6. za 558 Kč pro členy Discount Clubu a 1098 Kč pro nečleny.

Z Eindhovenu je možné zajet si přibližně za 10 EUR také do Amsterdamu nebo Maastrichtu na jihu Holandska.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Eindhoven{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)