Eindhoven – Wizzair – 474 Kč
3.3.2013

Eindhoven – Wizzair – 474 Kč

O této nabídce

Zajímavým tipem na krátký letní výlet může být holandský Eindhoven, který leží nedaleko Amsterdamu. Zpáteční letenku s Wizzairem z Brna do Eindhovenu na data 19. 6. – 24. 6. pořídíte za 474 Kč.  Na tuto cenu dosáhnete, pokud poletíte s malým kabinovým zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 cm s maximální hmotností 10 kg a pokud jste členy Discount klubu. Pokud členy nejste a poletíte alespoň ve dvou, pořiďte si ho a zpáteční letenka vás včetně něj vyjde na 849 Kč.

TIP na prodloužený víkend:

14. června – 17. června za 614 Kč se stejnými podmínkami
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Eindhoven{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)