Eindhoven – Wizzair – 474 Kč
19.9.2012

Eindhoven – Wizzair – 474 Kč

O této nabídce

Holandský Eindhoven je dostupný nejen levnými lety z pražského letiště, ale také z brněnských Tuřan. Zpáteční letenka z Brna do Eindhovenu vychází na prodloužený víkend 30. listopadu – 3. prosince na 474 Kč včetně všech poplatků, pokud poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem a jste u Wizzairu členy Xclusive. Pokud členy nejste, zaplatíte za zpáteční letenku 614 Kč.

Relativně levné ubytování v Eindhovenu pořídíte za 547 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Eindhoven{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)